Trapézový polykarbonát

V naší kategorii Trapézový polykarbonát se otevírá brána k optimální kombinaci funkčnosti a estetiky pro vaše venkovní a stavební projekty. Trapézový polykarbonát, se svým unikátním designem a technickými vlastnostmi, nabízí široké spektrum výhod pro ty, kteří hledají spolehlivé a odolné materiály pro střešní nebo fasádní konstrukce. Jeho trapézový tvar nejenže poskytuje vynikající stabilitu, ale také optimalizuje rozptyl světla, čímž vytváří příjemné a rovnoměrné osvětlení v interiérech.

Procházením naší nabídky trapézového polykarbonátu nejenže objevíte technické výhody, ale také najdete řešení pro tvorbou odolných a vizuálně atraktivních prostorů. Trapézový polykarbonát přináší do vašich projektů bezpečnost a optimální izolaci na vytvoření prostředí, které vyhovuje vašim potřebám i estetickým představám. S naším trapézovým polykarbonátem otevíráte dveře k inovativním a stylovým řešením pro vaše exteriéry, která spojují praktičnost s kreativním designem, a tak přinášejí do vašeho života novou dimenzi komfortu a elegance. Vaše projekty s trapézovým polykarbonátem můžete vhodně doplnit o dutinkový nebo plný polykarbonát. Nezapomeňte na montážní příslušenství. Krycí profily, lišty, těsnění, krytky, pásky, podložky a vruty.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

120923
1120923
Trapez 1
Tip
od 720,66 Kč bez DPH
od 872 Kč / ks

MARLON CSE TR 76/16 - čirý

130/200
Trapez 2
od 762,81 Kč bez DPH
od 923 Kč / ks

MARLON CSE TR 76/16 - bronz (kouřový)

133/200
Trapez 2
od 99,17 Kč bez DPH
od 120 Kč / ks

Sada pro montáž trapézových desek profilu TR 76/16

136/10
Trapézová deska z polykarbonátu Marlon CSE
Jedná se o vysoce kvalitní desku z polykarbonátu. Hlavní použití nalezne jako nerozbitné zastřešení pergol, přístřešků, verand resp. všude tam, kde je nutné prosvětlit prostor nerozbitnou deskou se špičkovými mechanickými vlastnostmi. Marlon CSE má tepelnou stabilitu trvale do 115°C, tzn. že desku je možné polít vařící vodou bez nebezpečí jejího poškození. Samozřejmostí je kvalitní oboustranný UV filtr chránící desku před UV zářením.
Marlon CSE má speciální povrchovou úpravu v podobě struktury tzv. „rastr“. Světelné paprsky, které dopadnou na desku se strukturovaným povrchem se nelámou pod jedním úhlem jako u čiré desky, ale lámou se pod více různými  úhly a výrazná část paprsků je vedena materiálem desky. Výsledkem tohoto jevu je efekt tzv. „rozsvícení“ desky při dopadu světelných paprsků. Zbylé světlo je pak příjemně rozptýleno do prostoru pod deskami. V prostoru pak nedochází k oslnění od slunce.
Desky Marlon CSE máme skladem v délkách  2m, 2,5m, 3m a 4m v barvě čiré i bronz. Délky 5m a 6m na objednávku s dodáním do 10 dnů.
30 let zkušeností
30 let zkušeností
Jsme tu s Vámi již 30 let
Rychlé jednání
Rychlé jednání
profesionální a přátelský přístup
Výdejní místo Nedakonice
Výdejní místo Nedakonice
zasíláme po celé ČR